دسته‌ها
روغن کرچک

کارخانه تولیدی روغن کرچک درجه یک

کارخانه تولیدی روغن کرچک در نظر دارد با تولید روغن درجه یک در راستای سلامت شما عزیزان قدم برداشته و خیال شما را از خرید روغن اصل راحت کند. 

روغن کرچک چیست و چگونه بدست می آید؟

روغن کرچک نوعی روغن نباتی‌ست که از فشردن دانه های کرچک به دست می آید. این روغن از قدیم الایام مانند اکثر روغن ها، دارای خواص دارویی و خوراکی زیادی بوده است.
این روزها استفاده از این روغن در کرم ها، لوسیون ها و مرطوب کننده ها بسیار رایج و پرطرفدار است. در طب سنتی و طب جدید از خواص دارویی این روغن نیز نام برده شده البته مصرف مقدار زیاد این روغن بصورت خوراکی خطرناک بوده و اصلا توصیه نمی شود.

کارخانه تولیدی روغن کرچک

خواص روغن کرچک

از گذشته تا به امروز روغن کرچک، یکی از توصیه های درمانی در طب جدید و مخصوصا طب سنتی به شمار می رود. این روغن پر خاصیت از آنجا که خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد قبل از انجام رادیوگرافی و عکس، برای رسیدن به نتبجه واضح تر توسط بیمار مصرف میشود.
البته این یکی از صدها خاصیت روغن کرچک است. برخی خواص کلی روغن کرچک عبارتند از

  • تسریع رشد مو
  • درمان آکنه، زگیل، میخچه
  • رفع یبوست
  • آرام کردن درد میگرن
  • تسکین دردهای عضلانی

کارخانه تولیدی روغن کرچک

 روغن کرچک اصل

آیا می دانید روغن کرچک اصل و با کیفیت دارای چه ویژگی هایی‌ست؟ روغن کرچک به رنگ زرد کمرنگ، بدون بو و بدون مزه است.
پس از توجه به رنگ و بوی روغن کرچک لازم است بدانید، روغن کرچک و بطور کلی هیچکدام از روغن ها، نباید از قیمت دانه و یا میوه آن ها ارزان تر باشد. البته تشخیص خلوص ۱۰۰ درصدی این روغن در نهایت توسط آزمایشگاه های شیمی امکان پذیر است ولی شما می توانید با انتخاب فروشگاهی مطمئن، از خرید خود مطمئن باشید.

کارخانه تولیدی روغن کرچک

تولیدی روغن کرچک

با افزایش تعداد طرفداران روغن کرچک ، کارخانه ها و تولیدی ها اقدام به تولید روغن به تنهایی و یا به صورت اسانس در کرم ها، مرطوب کننده ها، لوسیون ها و ماسک ها کرده اند.
برای استفاده از خواص ذکر شده مهم ترین عاملی که هنگام خرید باید به آن توجه کنید کیفیت و اصل بودن روغن کرچک است، پس باید تولیدی معتبری را برای خرید انتخاب کنید.
سایت ما بطور مستقیم با تولیدی روغن کرچک در ارتباط بوده، و روغنی درجه یک با ضمانت را به دست مصرف کنندگان عزیز می رساند.