دسته‌ها
روغن کنجد

نمایندگی فروش روغن کنجد مرغوب

از روغن های پر خاصیتی که هم جنبه ی خوراکی دارد و هم برای درمان های موضعی به کار میرود روغن کنجد است. روغن کنجد مرغوب را می توانید از طریق نمایندگی های فروش روغن کنجد مرغوب خریداری نمایید.

روغن کنجد؛ملکه ی روغن ها

روغن کنجد انتخابی مناسب در میان روغن های پرضرری است که از عوامل چاقی هستند و احتمال ابتلا به انواع بیماری ها را افزایش می دهند. روغن کنجد با کمترین میزان اسیدهای چرب اشباع علاوه بر این که باعث آسیب به بدن نمی شود فوایدی هم دارد.
روغن کنجد به ملکه روغن ها مشهور است؛دانه کنجد دارای بیشترین میزان روغن در میان سایر دانه ها است. با این وجود میزان تولید دانه های کنجد به نسبت دانه هایی مانند سویا، آفتابگردان و… است.

فروش روغن کنجد مرغوب

نمایندگی فروش روغن کنجد مرغوب

چه هدف تان از خرید روغن کنجد مصرف خوراکی باشد و چه مصرف درمانی می بایست روغنی که خریداری می کنید مرغوب باشد و از مرکز مطمئنی خریداری شده باشد.
یکی از راه های اطمینان بابت کیفیت کالا خرید از نمایندگی فروش روغن کنجد مرغوب است که هم در بعضی مناطق به صورت حضوری می توانید به آنها مراجعه کنید و هم در صورت عدم دسترسی از طریق سایت های اینترنتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

فروش روغن کنجد مرغوب

فواید روغن کنجد مرغوب

فواید این روغن اعجاب انگیز بر هیچکس پوشیده نیست،اما در حین استفاده هرگز دقت به دو نکته را برای دریافت تاثیر بیشتر فراموش نکنید :

  1. خرید انواع روغن کنجد مرغوب
  2. مداومت در مصرف

بدون رعایت این دو نکته ممکن است هرگز نتیجه ی دلخواهتان را دریافت نکنید. و اما در ادامه به شرح چند مزیت از مزایای روغن پرخاصیت کنجد می پردازیم :

  • درمانگر یبوست؛اگر مبتلا به یبوست هستید روغن کنجد را در سبد غذایی خود جای دهید تا مشکلتان درمان شود.
  • روغن کنجد خاصیت جوانسازی نیز دارد؛به این صورت که باید پوست را حدودا چهار الی پنج دقیقه با روغن کنجد ماساژ دهید.

علت تاثیر روغن کنجد بر جوانسازی پوست غنی بودن این روغن از ویتامین E و آنتی اکسیدان است.

فروش روغن کنجد مرغوب

  • ضد آفتاب سوختگی : از دیگر خواص روغن کنجد بهبود آفتاب سوختگی است،استفاده از صابون گلیسیرینه نیز به تاثیر روغن کنجد کمک می کند.
  • روغن کنجد حاوی ویتامینE،اسید لینوئیک،اسید استئاریک و اسیدهای چرب است؛وجود این مواد سبب می شود این محصول قابلیت مرطوب کنندگی بالایی داشته باشد.

اگر سخت به خواب می روید روغن کنجد می تواند به شما یاری دهد؛کافی ست پیش از خواب کف پاهایتان را با حداقل یک قاشق چای خوری روغن کنجد ماساژ دهید سپس جوراب بپوشید و تجربه ی خوابی راحت را داشته باشید.