دسته‌ها
روغن خراطین

نمایندگی فروش روغن خراطین

نمایندگی فروش روغن خراطین بر خلاف روغن آووکادو در ایران موجود است، و انواع برند تقلبی از این روغن وجود ندارد، اصل این روغن غلیظ، بوی نامطبوع آن است، و بیشتر در تهران و کرج به فروش می رسد.
از این روغن در برندهای مختلف به صورت طبیعی و خالصی کامل تولید می شود، و تا کنون از برندهای آن تقلبی صورت نگرفته است. تنها نمایندگی فروش این روغن در تهران و کرج است.
شما با در نظر داشتن برند خاص خود می توانید این روغن را تهیه کنید. افرادی برای زیبایی خود دست به عمل های جراحی پر خطر با هرینه های گزاف میزنند و نتیجه دلخواه را کسب نمی کنند.

نمایندگی فروش روغن خراطین

خواص روغن خراطین اصل

این روغن سازگار با تمامی پوست ها و نقاط مختلف بدن است. در طب سنتی از این برای افزایش و حجم عضلات استفاده می شود که اثرات شگفتی را دارد، بعضی از خواص آن در زیر آمده است:

  • چاق کننده صورت لب و گونه
  • چاق کننده باسن و سینه و غیره
  • مناسب برای ورزشکاران
  • تقویت و رشد موها
  • افزایش دهنده جریان خون در رگ ها
  • از بین بردن خط چشم خط خنده و خط پیشانی و غیره
  • شفاف سازی و جوانسازی پوست
  • بهترین روغن برای ماساژ درمانی

نمایندگی فروش روغن خراطین

و بسیاری از موارد دیگر را می توان اشاره کرد.
نکته: استفاده بیش از حد از این روغن عوارضی را بدنبال دارد، مصرف خوراکی این روغن ممنوع است و استفاده طولانی مدت آن سبب بزرگ شدن و حجیم شدن آن محل می شود .

طریقه مصرف این روغن

قبل از مصرف محل مورد نظر را شسته و خشک کرده و بعد از آن هر روز به مدت ۵ دقیقه صبح و شب در محل مورد نظر ماساژ دهید. بهترین زمان قبل از خواب است و نباید در معرض مستقیم آفتاب قرار گرفت. دوره مصرف این روغن معمولا ۲ تا ۳ ماه است که در مدت این دوره اکثرا نتیجه ی دلخواه را می گیرند.

نمایندگی فروش روغن خراطین

قیمت روغن خراطین اصل و تقلبی

اگر این روغن را جزو ترکیبات دارویی در نظر بگیریم نمی توان قیمت مشخصی برای آن در نظر بگیریم، اما روغن های خراطین اصل دارای قیمت مشخصی هستند که نمی توان گفت ارزان است.
دلیل آن هم این است که زمان زیادی را برای ساخت و تولید آن گذاشته اند. در صورتی که روغن خراطینی را خریداری کردید و هیچ بویی نداشت مطمئن باشید که آن روغن اصل نیست. انواع این روغن ها در ظرف های ۴۰ تا ۵۰ میلی صادر می شوند و نهایتاً برای استفاده یک ماه است.