دسته‌ها
روغن بادام

نمایندگی فروش روغن بادام به صورت عمده

روغن بادام را می‌توان از انواع دانه‌های بادام اعم از تلخ و شیرین استخراج کرد که هر کدام از این مدل‌ها خواصی دارند و برای کاری مفید هستند، روغن بادام روغنی شناخته شده و پر طرفدار می‌باشد.
در نمایندگی فروش روغن بادام شما می‌توانید انواع مختلف این روغن را پیدا کنید و روغنی اصل با نشان‌های استاندارد خریداری نمائید.

فروش روغن بادام

فروش روغن بادام

از آنجایی که روغن بادام دارای خواص با ارزش می‌باشد فروش بالایی دارد و خیلی‌ها با این روغن آشنا هستند. روغن بادام شیرین و خوراکی را می‌توان جایگزین روغن زیتون کرده و در انواع سالاد‌ها و پخت‌و‌پز‌ها از آن استفاده کرد.
روغن بادام نسبت به دیگر روغن‌ها در بازار بیشتر بوده و قیمت مناسب‌تری نیز دارد به همین دلیل نمایندگی فروش روغن های بادام این روغن مغذی را به‌صورت عمده و با قیمتی قابل قبول به فروش می‌رساند تا نیاز بازار را رفع کند.

فروش روغن بادام

روغن بادام

روغن بادام انواع مختلفی دارد و در زمینه‌های مختلف از آن استفاده می‌شود؛ مشخصات یک بادام خوب و اصل به این صورت است

  • بوی ملایمی دارد
  • نوع خوراکی آن مزه آجیلی می‌دهد
  • روغن بادام در الکل حل نمی‌شود
  • از روغن بادام در تهیه مکارانی و انواع دسر می‌شود استفاده کرد
  • چربی روغن بادام اشباع نشده است و می‌تواند کلسترول را کاهش دهد
  • روغن بادام تلخ دارای نوعی اسید بنام سیانیدریک می‌باشد(باید در مصرف آن احتیاط کرد)
  • در موارد آرایشی نیز از روغن بادام تلخ استفاده می‌شود

به دلیل اینکه هم بادام تلخ و هم بادام شیرین خواص متفاوتی دارند، روغن هر کدام را به صورت جداگانه تهیه می‌کنند و نمایندگی فروش روغن بادام آنرا به مردم عرضه می‌دارد.

فروش روغن بادام

انواع روغن بادام

بادام میوه‌ای است که به صورت دو نوع تلخ و شیرین کشت می‌شود که هر کدام خاصیتی متفاوت دارند؛ زمانی که روغن این دو نوع بادام را می‌گیریم هرکدام را برای استفاده خاصی به فروش می‌رسانیم.
روغن بادام شیرین در انواع دسرها و غذاها استفاده می‌شود و مقداری از ویتامین E بدن را تامین می‌کند و خاصیت آبرسانی به پوست را دارد؛ هم در موارد خوراکی استفاده می‌شود و هم در موارد آرایشی؛ بهتر است که بدانید روغن بادام منبع بزرگ آلرژی می‌باشد و برخلاف نرم کنندگی و آبرسانی ممکن است آلرژی پوستی ایجاد کند.
مصرف روغن بادام تلخ برای رفع سرفه  و درمان سنگ کلیه و قلنج مفید می‌باشد، به ریه و تنگی نفس کمک می‌کند و در موارد آرایشی برای رشد و تقویت مو و ابرو استفاده می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی فروش روغن بادام این روغن پر خاصیت را به صورت عمده سفارش دهید.