دسته‌ها
روغن کندش

قیمت عمده روغن کندش درجه یک

قیمت عمده روغن کندش درجه یک با توجه به حجم تولید، بسیار ارزان تر و به صرفه تر است. این محصول را میتوانید از تولیدی های پخش انواع روغن تهیه و آن را در دو حالت ایرانی و خارجی مصرف کنید.

گیاه کندش

کندش گیاهی است شبیه کنگر که بوی بسیار تندی دارد و از ریشه آن برای تهیه روغن استفاده می شود. این گیاه دارای طبع گرم و خشک است و منشا اصلی آن کشور هندوستان است. ریشه این گیاه خواص بیشماری دارد و تاثیرگذاری آن به حدی است که برخی می گویند تاثیر آن تا ۲۰ سال هم باقی می ماند. البته لازم به ذکر است این گیاه سمی‌ست و لازم است مقدار و طریقه مصرف آن را بدانید.

روغن کندش درجه یک

خواص کندش

کندش جزو گیاهان مفید و نسبتا کمیاب است. این گیاه به دلیل داشتن ترکیبات سمی، به هیچ وجه خوراکی نیست. ترکیب این گیاه در پمادها، به دلیل ایجاد بی حسی موضعی بهترین راه برای درمان دردهای عصبی و درمان رماتیسم است. یکی دیگر از ویژگی های این گیاه، وقتی که در حالت پودر است، کمک به درمان سینوزیت است. شخص بیمار با بوییدن این گیاه عطسه های شدید می کند و از این طریق مجاری تنفسی اش باز و عفونت ها و ترشحات آن خارج می شود.

روغن کندش درجه یک

روغن کندش

روغن کندش در دو حالت سنتی و صنعتی تهیه می شود و خواص بیشماری از جمله درمان صرع ، درمان فشار خون، درمان لک های پوستی، کاهش چین و چروک، درمان کوفتگی ناشی از ضربه دارد.
بارزترین ویژگی روغن کندش در طب نوین و سنتی ضخیم کردن مو، ابرو، مژه و درمان ریزش مو و ریزش ابرو است. ریزش مو به دلایل مختلفی چون کم خونی، استرس و نگرانی، چربی مو و سایر عوامل محیطی به وجود می آید. روغن کندش علاوه بر تغذیه و خون رسانی به پوست، باعث تقویت ریشه مو می شود. 

روغن کندش درجه یک

پخش عمده روغن کندش

روغن کندش، روغن معجزه آسا برای رویش ‌مجدد مو و ابروهاست. در صورت اطمینان از خرید روغن اصل کندش و با کیفیت، شما میتوانید بدون نگرانی درباره تاثیرات مواد شیمیایی، بعد از استفاده در یک دوره مشخص به نتیجه دلخواه برسید.
قیمت این روغن با توجه به کیفیت، نان برند و سایز آن متفاوت است، اما با توجه به اینکه فرآیند تهیه این روغن کمی مشکل است قیمت روغن درجه یک نسبتا بالاست و در صورت دیدن قیمت خیلی خیلی پایین، مطمئن باشید درصدی ناخالصی در آن وجود دارد.