دسته‌ها
روغن جوجوبا

قیمت روغن جوجوبا درجه یک

قیمت روغن جوجوبا درجه یک بسته به حجم و نام برند آن متفاوت است. برای رسیدن به نتیجه مطلوب توجه به کیفیت روغن و نداشتن ناخالصی، اولین موضوعیست که برای خرید باید به آن توجه کنید.

از جوجوبا و روغن آن چه می دانید؟

جوجوبا نام درختچه ای مقاوم و بومی در جنوب آمریکا، با دانه ای شبیه به قهوه است که از فشردن  آن روغن جوجوبا بدست می آید. تقریبا نیمی از وزن این دانه را روغن آن تشکیل می دهد.
روغن جوجوبا سرشار از انواع ویتامین، موادمعدنی و آنتی اکسیدان است که خواص بیشماری  به همراه دارد. این روغن شفاف ، رقیق و بویی نزدیک به بوی فندق دارد و هم به تنهایی و هم به صورت ترکیب با روغن های دیگر قابل استفاده است. این روغن به هیچ وجه خوراکی نیست.

قیمت روغن جوجوبا

موارد مصرف روغن جوجوبا

خواص بیشمار و وجود انواع ویتامین ها باعث شده این روغن، یکی از بخش های اساسی صنعت دارویی ، آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست و مو باشد.
این روغن ضد میکروب است و به بیان دیگر رشد برخی از باکتری ها و قارچ های پوست را مختل می کند. این روغن بسیار مقاوم است و در اثر گذر زمان، خواص خود را از دست نمی دهد و به سادگی جذب پوست می شود.

قیمت روغن جوجوبا

خواص روغن جوجوبا برای پوست

روغن جوجوبا به دلیل داشتن ترکیبات مفید برای انواع پوست  و همچنین داشتن ترکیبات شبیه به روغن طبیعی خود پوست، مانند یک محصول معجزه آسا عمل می کند، بطوریکه اگر این روغن در روتین روزانه تان باشد،
دیگر نیازی به استفاده از محصولات دیگر نخواهید داشت. در اینجا تنها به بخشی از خواص بی نظیر روغن جوجوبا اشاره می کنیم

  • مرطوب کننده پوست
  • از بین بردن چین و چروک و منافذ پوست و بطور کلی ترمیم پوست
  • از بین بردن آثار آفتاب سوختگی
  • تنظیم میزان چربی پوست
  • رفع تیرگی دور چشم
  • تقویت پوست اطراف ناخن ها
  • کمک به بهبود زخم و از بین بردن جای زخم
  • از بین بردن ترک های پا

قیمت روغن جوجوبا

قیمت روغن جوجوبا

قیمت این روغن بسته به نوع بسته بندی و نام برند متفاوت است. مهم ترین نکته ای که لازم است برای خرید روغن جوجوبا در نظر بگیرید، خالص بودن و کیفیت آن است. البته بطور کلی قیمت این روغن، در صورت خالص بودن کمی بالاست. روغن جوجوبا درجه ۱ قطعا بهترین محصولیست که جای لوسیون، کرم، مرطوب کننده و انواع ماسک مو را برای شما می گیرد.