دسته‌ها
روغن مورد

عرضه روغن مورد با قیمت نمایندگی

عرضه روغن مورد با قیمت نمایندگی و کیفیت بینظیر، از طریق سایت ما انجام می گیرد. شرکت ما بطور مستقیم و با دستگاه های مخصوص و زیر نظر کارشناسان خبره، اقدام به روغن گیری می کند.

عرضه روغن مورد

مورد چیست؟

مورد یا مورت نام درختچه ای قدیمی و همیشه سبز با طبع سرد و خشک است که بوی بسیار خوبی دارد. این درختچه اکثرا به صورت خودرو می روید و هم مصرف زینتی و هم مصرف دارویی دارد.
برگ، گل و میوه‌ی این گیاه قابل استفاده است. از خواص کلی این گیاه معجزه آسا می توان به خاصیت ضدعفونی، تقویت مو، تقویت کننده معده و رفع بیماری های تنفسی اشاره کرد.
پس از فرآوری مورد، این گیاه دارویی معجزه آسا به صورت جوشانده، عرق مورد، روغن مورد و گرد مورد تهیه و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

درباره روغن مورد چه می دانید؟

حتما شما هم حداقل یکبار در زندگیتان با مشکل ریزش مو و یا ابرو مواجه شده اید. قطعا یکی از توصیه های  افراد به شما در این زمان، استفاده از روغن مورد است.
روغن مورد، ترکیبی از روغن زیتون تصفیه نشده، برگ و عرق گیاه مورد است. این روغن مصرف دارویی فراوانی دارد.

عرضه روغن مورد

خواص شگفت انگیز روغن مورد

روغن مورد یکی از پرکاربردترین موارد مصرف گیاه مورد است. در طب سنتی این روغن موارد مصرف بیشماری دارد، در طب جدید و مدرن امروز نیز، منعی برای مصرف این روغن ذکر نشده است. در اینجا با برخی از خواص کلی روغن مورد آشنا می شویم

  • تقویت مو و ابرو
  • تغییر رنگ موی سفید
  • خاصیت ضدعفونی و بهبود زخم
  • درمان بیماری های پوستی مانند اگزما
  • آرامبخش و تسکین دهنده
  • کم کردن بوی بد بدن
  • رفع کمر درد و کوفتگی های ناشی از ضربه

عرضه روغن مورد

روغن مورد با قیمت باورنکردنی

از آنجا که استفاده از روغن مورد، این روزها طرفداران خاص خود را پیدا کرده، برندها و شرکت های مختلف اقدام به پخش این روغن در سایز و قیمت های مختلف کرده است.
سایت ما برای جلب رضایت مشتریان خود، روغن مورد با کیفیت را با قیمت نمایندگی فروش روغن مورد ، در سایت قرار داده است. ما این روغن  را به طور خالص و اسانس تهیه و توزیع می کند.
شما می توانید با اطمینان از خالص بودن این روغن، از کارشناسان سایت ما راهنمایی گرفته و برای خرید اقدام کنید و در اسرع وقت این روغن را درب منزل تحویل بگیرید.