دسته‌ها
روغن هسته انگور

شرکت پخش روغن هسته انگور

شرکت پخش روغن هسته انگور، با عرضه گستره این محصول درجه یک توانسته است به شکل قابل توجهی، نیاز بازارهای فروش را برطرف نماید. روغن هسته انگور از دیرباز به دلیل خواص دارویی بالای آن بسیار مهم بوده است.
امروزه نیز مصرف این روغن بسیار رایج و متداول شده است. این روغن دارای ارزش غذایی بسیار بالا و ویتامین های زیادی است که در ادامه به بیان آن می پردازیم.

خواص و ویژگی های روغن هسته انگور خالص

روغن هسته انگور با توجه به خواص بسیار بالایی که دارد، از قیمت بیشتری نسبت به روغن های دیگر برخوردار است و همین باعث مصرف کمتر این روغن در سبد غذایی خانواده ها شده است.
این روغن سرشار از ویتامین های E و C، بتاکاروتن است و می تواند خواص درمانی زیر را داشته باشد:

  • جلوگیری از گسترش سلول های سرطانی
  • تنظیم قند خون
  • تسکین رگ های واریسی و عروق عنکبوتی
  • درمان آکنه، آفتاب سوختگی، درماتیت
  • منقبض کننده و تقویت کننده پوست
  • کاهش کلسترول مضر

و صدها خواص درمانی دیگر که با مصرف این روغن مفید می توانید از آن بهره مند شوید.

پخش روغن هسته انگور

تولید روغن هسته انگور خالص

کارخانه های تولیدی این محصول برای اینکه بتوانند محصولی با کیفیت و خالص داشته باشند، از مواد اولیه مرغوب در تهیه محصولاتشان استفاده می کنند. تولید این محصول به دو روش پرس گرم و پرس سرد انجام می گیرد که روش پرس سرد به دلیل اینکه خواص و ویژگی های بیشتری حفظ می کند، کارایی بالاتری دارد.

پخش روغن هسته انگور

پخش روغن هسته انگور خالص

روغن هسته انگور برای اینکه بتواند همه خواص و ویژگی هایی را که گفتیم داشته باشد، باید خالص و ناب باشد. بسیاری از شرکت های پخشی که در زمینه عرضه این محصول فعالیت دارند، برای اینکه بازار را از دست ندهند و فروش خوبی داشته باشند، سعی در عرضه بهترین محصول دارند.
ولی بهتر است در تهیه این روغن به مراکز و نمایندگی های معتبر مراجعه نمود و از بهترین محصول استفاده کرد. بسیاری از دفاتر پخش امروزه به کمک سایت های آنلاین به عرضه مستقیم محصول خود می پردازند.

پخش روغن هسته انگور

قیمت فروش روغن هسته انگور خالص

قیمت این روغن با توجه به محصول اولیه ی انگور، متفاوت می باشد. به طور مثال انگورهای درشت و دانه سیاه برای تولید این روغن بسیار مناسب می باشند. از طرفی نحوه عرضه این محصول به بازار و حجم خرید نیز می تواند در قیمت گذاری آن بسیار موثر باشد.
برای اطلاع از قیمت ها می توان به سایت ها و مراکز فروش مراجعه کرد و بهترین قیمت ها را از آن ها درخواست نمود.