دسته‌ها
روغن گل سرخ

سایت فروش روغن گل سرخ مرغوب در کشور

فروش روغن گل سرخ مرغوب از طریق سایت های معتبر تحت نظارت سازمان غذا و دارو و منطبق با استاندارد جهانی انجام می شود. گل سرخ یا گل محمدی سنبل عشق علاوه بر رایحه دل انگیز یکی از زیباترین گل ها در جهان محسوب می شود.
از گل سرخ روغنی استخراج می شود که علاوه بر آروماتراپی یا رایحه درمانی، فواید پزشکی و درمانی بیشماری دارد.

فروش روغن گل سرخ مرغوب

ویژگی های روغن گل سرخ مرغوب

از گل سرخ در صنعت عطر سازی استفاده می شود، چرا که عطر بی نظیری دارد. روغن گل سرخ به دلیل دارا بودن ترکیبات طبیعی خاصیت نشاط آوری، ضد عفونی کننده، ضد تشنج و هم چنین ضد ویروسی دارد.
امروزه در صنعت داروسازی از روغن گل سرخ مرغوب در ساختن کرم های موضعی و لوسیون ها استفاده می شود. روغن گل سرخ به تصفیه خون کمک می کند و با عمل سم زدایی، جوش ها، زخم ها و همین طور بیماری های پوستی و حتی سرطان پوست را درمان می کند.
روغن گل سرخ مرغوب با قدرت ضد میکروبی خود، فواید زیادی در آروماتراپی دارد. از روغن گل سرخ هم چنین برای درمان بیماری های تنفسی و ریوی استفاده می شود.

فروش روغن گل سرخ مرغوب

مراکز فروش روغن گل سرخ مرغوب

به دلیل آنکه برداشت گل سرخ فصلی می باشد، تولید روغن از گل سرخ محدود است. کارخانه های تولید کننده روغن گل سرخ مرغوب در کاشان، با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی خالص ترین روغن گل سرخ را در کشور تولید می کنند.
روغن گل سرخ تولید شده در کشور مرغوب و با کیفیت بوده و مورد تایید و طبق استانداردهای سازمان غذا و داروی جهانی است.
علاوه بر صادرات، روغن گل سرخ توسط مراکز فروش در ایران عرضه می گردد. کشورهای چین و تایلند جزو بهترین مشتریان روغن گل سرخ مرغوب ایران هستند، و از این محصول برای ماساژ درمانی و مصارف آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند.

فروش روغن گل سرخ مرغوب

سایت فروش روغن گل سرخ مرغوب

سفارش و خرید اینترنتی روغن گل سرخ مرغوب از طریق مراجعه به سایت های فروش این محصول امکان پذیر شده است. روغن گل سرخ مرغوب در بسته بندی های ۶۰ و ۱۰۰ گرمی در سایت های معتبر و دارای استاندارد بین المللی غذایی و دارویی به مشتریان عرضه می شود.
تضمین رضایت مشتری و کیفیت بالای این محصول باعث گردیده است تا مشتریان بتوانند روغن گل سرخ مرغوب و با کیفیت را با توجه به میزان دلخواه خود خریداری نمایند.