دسته‌ها
روغن جوجوبا

بازار فروش روغن جوجوبا مرغوب

روغن جوجوبا روغنی است سرشار از انواع مواد پرفایده برای پوست و مو؛ با استفاده مداوم از روغن جوجوبا مرغوب هم به بازار فروش این روغن کمک کنید هم به سلامت پوست و موی خود.

روغن جوجوبا

بازار فروش روغن جوجوبا مرغوب

روغن جوجوبا به علت خواص فراوانش طرفداران بسیاری دارد؛این روغن از روغن های گیاهی مفید برای پوست و مو است و با داشتن ترکیباتی  چون :

 1. ویتامین E
 2. ب کمپلکس
 3. روی
 4. مس
 5. سلنیوم
 6. کروم
 7. ید

به حفظ سلامت پوست و مو می پردازد.
امروزه بازار فروش انواع روغن های جوجوبا بسیار گسترده تر از قبل است و مراکز مختلفی به فروش و عرضه ی این روغن می پردازند،اما باید در حین خرید به اصل بودن روغن توجه داشته باشید.
اصل نبودن روغن سبب کیفیت پایین و در نهایت نامرغوب شدن روغن می گردد و همچنین سبب می شود پس از استفاده نتیجه لازم حاصل نشود. پس حتما به هر روشی که قصد خرید دارید اعم از حضوری یا اینترنتی به کیفیت و مرغوبیت محصول توجه لازم را داشته باشید.

روغن جوجوبا

روغن جوجوبا مرغوب

روغن جوجوبا که نام دیگرش روغن هوهوبا است رنگ و بوی خاصی ندارد و از دانه های گیاه جوجوبا تولید می شود.
مناطقی که در تولید این روغن نقش پررنگی دارند،شامل :

 • مناطق خشک آریزونا
 • مکزیک
 • کالیفرنیا

پروسه تشکیل روغن های جوجوبا به این صورت است که ابتدا موم مایعی را از درختچه صحرایی حاصل می کنند و سپس با تصفیه این موم روغن جوجوبا را به تولید می رسانند.
روغن های جوجوبا هم به تنهایی و هم در ترکیب با روغن های دیگر قابل استفاده هستند.

روغن جوجوبا

فواید روغن جوجوبا

از روغن های تاکید شده و پرخاصیت روغن های جوجوبا مرغوب هستند،از فواید از روغن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 1. رطوبت رسانی به پوست؛شب ها پوست خود را با روغن جوجوبا ماساژ دهید و صبح بشویید و از تاثیر فوق العاده ی آن بر رطوبت و حفظ پوست از آلودگی ها لذت ببرید.
 2. اختلالات پوستی از جمله اگزما،التهاب و… رفع می کند.
 3. از مزایای این روغن این است که پوست های چرب نیز می توانند از آن استفاده کنند و اتفاقا چربی را در این پوست ها کنترل می کند.
 4. روغن های جوجوبا یکی از بهترین پاک کننده های آرایش هستند؛به سادگی با پنبه یا پد آرایشی آغشته به روغن جوجوبا می توانید صورت خود را پاک کنید.
 5. پس از حمام نیز جایگزین مناسبی برای لوسیون های گران قیمت است و به سرعت جذب پوست می شود و رطوبت پوست را حفظ می کند.

روغن جوجوبا بر روی ناخن ها نیز تاثیرگذار است و خشکی آنها را کاهش می دهد،در نتیجه ناخن ها مقاوم تر و احتمال شکنندگی شان پایین تر می رود.