دسته‌ها
روغن زالو

آخرین قیمت روغن زالو در ایران

آخرین قیمت روغن زالو بر اساس حجم و خلوص این محصول در بازار تعیین می گردد. شاید شنیدن نام زالو، برای شما خوشایند نباشد، ولی خالی از لطف نیست که بدانید روغنی که از این کرم آبزی استخراج می شود به روغن علیق معروف است و در طب سنتی ایران و جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
روغن زالو در دسته محصولات طب سنتی قرار می گیرد و از این محصول در درمان بسیاری از بیماری ها به ویژه درمان ناتوانی جنسی مردان، افزایش اندازه سینه و باسن و هم چنین حجم دهی به اندام جنسی آقایان استفاده می شود.

آخرین قیمت روغن زالو

فروش روغن زالو

روغن زالو باعث تسریع گردش خون و تغذیه در عضو مورد نظر می شود. پس از تقریباً ۳ ماه نتایج افزایش حجم نمایان می گردد.
عطاری ها، اطباء سنتی و کارخانجات تولیدی از این روغن به جای کرم های شیمیایی، بوتاکس ها و نیز جراحی ها که همیشه عوارض جانبی داشته اند استفاده می کنند.
درمان با روغن زالو برای بیمار عوارض جانبی به همراه ندارد و به همین دلیل تا کنون از استقبال و فروش خوبی برخوردار بوده است. روغن زالو به دلیل حجم دهندگی قوی توسط ورزشکاران خریداری می شود. این روغن به افزایش قدرت و کنترل جنسی کمک قابل توجهی می کند.

آخرین قیمت روغن زالو

قیمت عمده روغن زالو در ایران

روغن زالو یا روغن علیق از زالوی زنده استحصال می شود و شیوه ساخت آن در کتب طب سنتی قدیمی توسط پزشکانی نظیر ابوعلی سینا و حکیم ارزانی ارائه شده است.
قیمت روغن زالو بر اساس مرغوبیت و اصل بودن آن تعیین می شود. روغن زالو باعث افزایش گردش خون و افزایش سایز دائمی در عضو مورد نظر می گردد.
شرکت های متعددی در تهران و سایر شهرها در زمینه خرید و فروش عمده روغن زالو فعالیت می کنند. روغن زالو به دلیل اورگانیک بودن با دیگر محصولات حجم دهنده در بازار رقابت می کند.

آخرین قیمت روغن زالو

فروش اینترنتی روغن زالو

سفارش و خرید اینترنتی روغن زالو از طریق مراجعه به سایت های فروش این محصول امکان پذیر شده است. روغن زالو در بسته بندی های شیک در سایت های معتبر و دارای استاندارد بین المللی دارویی به مشتریان عرضه می شود.
تضمین رضایت مشتری و کیفیت بالای این محصول باعث گردیده است تا مشتریان بتوانند روغن زالو را با توجه به میزان دلخواه خود خریداری نمایند. این محصول از سوی عطاری ها و اطباء سنتی همواره مورد توجه قرار گرفته است و فروش خوبی داشته است.